Nasze Produkty

Soki wyciskane ze świeżych owoców NIEPASTERYZOWANE

Wg. najlepszych dostępnych źródeł branżowych najwyższej jakości soki powinny być wyciskane ze świeżych owoców, bezpośrednio rozlewane w opakowania i poddawane niskotemperaturowym metodom utrwalenia. W żadnym razie nie powinny być pasteryzowane, gdyż wtedy tracą pierwotny smak oraz redukowane są składniki odżywcze. Kierując się tą zasadą stworzyliśmy unikalny w skali Polski i Europy zakład produkcyjny, gdzie w jednym miejscu następuje tłoczenie na zimno soków, ich rozlew oraz utrwalanie niskotemperaturową metodą ciśnieniową. Pod względem kompleksowości trudno znaleźć odpowiednik na polskim rynku. Przykładowo jako jedyni użytkownicy technologii wysokociśnieniowej tłoczymy soki z jabłek czy wyciskamy soki cytrusowe bezpośrednio ze świeżych owoców. Tym samym nasi klienci mają dostęp do świeżo wyciskanego soku nie poddanego pasteryzacji.

Niepowtarzalność oferty polega na zachowaniu smaku świeżego soku, jego składników odżywczych i właściwości przy jednoczesnym wydłużonym terminie przydatności, pozwalającym na wygodne użytkowanie.

Soki dostępne są w opakowaniach 250ml, 1l i workach 3 i 5l, w następujących smakach:

 1. Sok jabłkowy
 2. Sok pomarańczowy
 3. Sok ananasowy
 4. Sok marchwiowy
 5. Sok z granata
 6. Sok cytrynowy (tylko worki)
 7. Sok z limonki (tylko worki)
 8. Sok z marakui (tylko worki)
 9. Sok malinowy (tylko worki)
 10. Sok truskawkowy (tylko worki)

Smoothie NIEPASTERYZOWANE

Smoothie, stworzone w oparciu o niepasteryzowane, świeże soki, charakteryzują się bogatym smakiem i walorami odżywczymi. Każda receptura jest starannie dopracowana i unikalna pod względem jakości na rynku. Dzięki temu stanowi wyróżnik naszej firmy.

Niepowtarzalność polega na naturalnym składzie oraz braku pasteryzacji, co dodatkowo uwypukla walory smakowe i pozwala zachować składniki odżywcze.

Smoothie są dostępne w butelkach 250ml oraz workach (3 i 5l) w następujących smakach:

 1. Truskawkowe
 2. Malinowe
 3. Mango
 4. Mango Lassie
 5. Migdałowe

Kawy typu Cold Brew NIEPASTERYZOWANE

Cold Brew to metoda zaparzania w niskiej temperaturze. Pozbawiony gwałtowności, trwający kilkanaście godzin proces ekstrakcji pozwala uzyskać napar z oryginalną gamą kawowych smaków i aromatów. Dzięki zastosowaniu filtrowanej osmotycznie wody, niskiej, stabilnej temperaturze oraz odpowiedniej długości procesu uzyskujemy najwyższą jakość ekstraktu. O jego smaku decydują użyte ziarna arabik pochodzących z wysokogórskich regionów krajów powszechnie uznawanych za najlepsze na świecie: Kolumbii, Hondurasu, Brazylii, Gwatemali, czy ojczyzny kawy Etiopii.

Niepowtarzalność naszego Cold Brew polega na braku pasteryzacji, co przekłada się na zachowanie wszystkich cennych składników i uzyskanie naparu identycznego we właściwościach jak świeżo macerowany.

Kawa Cold Brew dostępna jest obecnie w następujących wariantach:

 1. Double espresso Etiopia – szot kawowy o intensywnym kawowym smaku z nutami cytrusów
 2. Double espresso Kolumbia – szot kawowy o intensywnym, klasycznym, czekoladowym smaku.
 3. Black Kolumbia – napój kawowy, delikatniejszy od szotów, idealny na upalne dni.
 4. Black bezkofeinowa
 5. Latte Brazylia – napój kawowy z mlekiem
 6. Latte bez laktozy – wariant pozbawiony laktozy i cukru
 7. Latte na mleku owsianym – wariant stworzony w oparciu o mleko owsiane, bez cukru

Drinki Kolagenowe NIEPASTERYZOWANE

Kolagen to jeden z najważniejszych składników odpowiedzialnych za regenerację skóry, paznokci, włosów, a także stawów. Występuje w wielu produktach spożywczych, a także w postaci suplementów diety. Najlepiej przyswajalny jest ten pochodzący z ryb morskich – taki też stosujemy w naszych wyrobach. Warunkiem wysokiej przyswajalności jest także obecność antyoksydantów tj. VIT C i E. Ponadto w zakresie regeneracji ważny jest odpowiedni kompleks mineralny z siarką, krzemem, cynkiem, selenem, miedzią na czele. Stąd też producenci suplementów stosują dodatki tych związków, aby poprawić jakość swoich preparatów.

Niepowtarzalność naszych kolagenów polega na uzyskaniu kompleksu mineralno-witaminowego wyłącznie na bazie naturalnych składników tj. niepasteryzowane soki, mielone ziarna etc.. Składniki dozowane są adekwatnie do dawki kolagenu, co zapewnia ich optymalny balans. Tym samym każdorazowo organizm otrzymuje dawkę kolagenu z właściwym poziomem witamin i minerałów. Co najważniejsze wszystkie one są dostarczone w formie naturalnej – najlepiej przyswajalnej przez organizm. To jedyny obecnie 0tego rodzaju produkt na rynku światowym, możliwy do uzyskania dzięki specjalnej, niskotemperaturowej technologii produkcji będącej efektem badań.

Produkty kolagenowe dostępne są obecnie w następujących wariantach:

 1. Drink Kolagen Beauty – smoothie o delikatnym smaku, doskonale maskującym kolagen. Skład dopasowany do roli regeneracyjnej dla włosów, paznokci i skóry.
 2. Drink Kolagen Sport – skład dopasowany do regeneracji stawów, z dodatkiem kurkumy i pieprzu cayenne dla lepszego spalania tkanki tłuszczowej
 3. Szot Kolagen Sport – wersja skoncentrowana, w formie wygodnego szota.