O nas

Kim jesteśmy

Foodco Vita łączy w sobie całe bogactwo naszego regionu w wyjątkowej jakości sokach oraz smoothie. Są to przede wszystkim owoce jagodowe, których jesteśmy największym zagłębiem na świecie. Maliny, porzeczka, truskawki, poziomki, jeżyny, borówka amerykańska i inne owoce, są naszymi skarbami do odkrycia których zapraszamy również Ciebie!

Jesteśmy rodzinną firmą, która łącząc tradycję z najnowocześniejszymi technologiami chce sprostać wysokim wymaganiom dzisiejszego rynku. Chcemy dostarczać wysokiej jakości produkty takie jak soki i smoothie, a także inne wyroby, których wspólnym mianownikiem jest świeżość i brak pasteryzacji. Wszystko po to byś mógł czerpać prawdziwą przyjemność z ich konsumpcji, a także być pewnym, że wszystkie ważne składniki zostały zachowane.

Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, bo pozwoli cieszyć się Twoim zaufaniem przez wiele lat.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną!

 

Proponujemy:

Szeroki asortyment

Atrakcyjne opakowania

Innowacyjność produktów

Wysoką jakość

Trwałość przechowalniczą

Szybkie dostawy w warunkach chłodniczych, w kontrolowanej temperaturze

Ciągłość dostaw

Bezpośrednie dostawy

 

Zakład produkcyjny jest nowoczesny i unikalny w skali kraju.

Jego wyjątkowość polega na połączeniu tłoczni, rozlewni i instalacji wysokiego ciśnienia HPP w jeden spójny, dopasowany do siebie system. Całościowe podejście do procesu produkcji od A do Z daje możliwość kontroli nad jakością produktu na każdym etapie, nie wymaga dodatkowych zabiegów i przewożenia między podwykonawcami, a więc dotyczy pełnego wykorzystania potencjału technologii wysokociśnieniowej. W praktyce daje to możliwość używania do produkcji tylko i wyłącznie świeżych warzyw i owoców, a nie np. soku mrożonego lub soku z beczek. W efekcie otrzymujemy soki o jakości właściwej dla świeżo-wyciskanych (smak, zapach, składniki odżywcze) przy jednoczesnym długim terminie przydatności.

Tego typu połączenie jest jedynym w Polsce.

Produkcja soków to dla nas powtarzalna dbałość o najmniejszy szczegół.

Czystość, selekcja surowców, staranność tłoczenia, odpowiedni dobór kluczowych parametrów procesu prowadzi do uzyskania produktów o jakości PREMIUM.

PRODUKCJA

PRODUKCJA

SKŁAD

SKŁAD

JAKOŚĆ

JAKOŚĆ

EKO

BIO